20 stycznia 2016 Udostępnij

Narożna lada recepcyjna idealna do małego gabinetu kosmetycznego

Wiele gabinetów kosmetycznych mieści się na małym metrażu. Często będą one zajmować wyłącznie jedno pomieszczenie i musi się tam znaleźć miejsce na poczekalnie, recepcję oraz stanowisko pracy. Dlatego dobrze wprowadzić do takiego miejsca ladę recepcyjną, która będzie miała narożny charakter. Dzięki takiemu rozwiązaniu będzie można wybrać małą ladę recepcyjną i zajmie ona bardzo mało przestrzeni.

Tradycyjna lada prawdopodobnie będzie zbyt duża i może nam zagracić takie pomieszczenie. Dodatkowo przy małym metrażu dobrze sprawdzi się mała lada w białym kolorze, ponieważ taka barwa nie będzie właśnie powodowała efektu przytłoczenia, z którym niestety często się musimy zmagać. Prosta forma oraz rezygnacja z wszelkich zdobień to element, który gwarantuje, że taka lada będzie rzeczywiście świetnym rozwiązaniem. Na pewno znaczenie będzie także miał opływowy kształt oraz fajny wygląd.

Narożna lada będzie pasować między innymi go gabinetów kosmetycznych, które utrzymywane są właśnie w nowoczesny stylu. Jeśli nawet salon jest malutki obecnie nie będzie już trzeba rezygnować z lady recepcyjnej i w takich miejscach ona również dobrze się sprawdzi i będzie korzystnym rozwiązania. W ten sposób buduje się u klientek poczucie uporządkowania w takim właśnie miejscu.

Lidia Kowalik

Absolwentka krakowskiej ASP. Obecnie projektantka przestrzeni recepcyjnych oraz biur. Kraków.