25 stycznia 2016 Udostępnij

Nowoczesne sofy do poczekalni

Nie ważne czy chce się przygotować gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski czy biuro rachunkowe trzeba zrealizować takie rozwiązania, które gwarantować będą komfort pracownikom, którzy czekają na swoją kolej. Gdy wnętrze biura ma być nowoczesne to takim ważnym elementem będzie ciekawa sofa w poczekalni. W nowocześnie urządzonych wnętrzach stosuje się raczej minimalistyczne formy. Taki trend sprawia, że będzie można przygotować nawet aranżację na stosunkowo niewielkiej przestrzeni i powinna ona dobrze wyglądać.

Najlepiej będzie wybrać jakąś sofę prostą w kolorze białym albo czarnym. Będzie ona praktyczna i sprawdzi się nawet w momencie jakichś zmian, gdy chodzi o wyposażenie. Proste kształty będą idealnie pasować także do intensywnych kolorów, dlatego najważniejsze będzie solidne zestawienie wszystkiego tak, że uda się utrzymać porządek. Jeśli nie chcemy decydować się na jakiś mocny kolor można także zaskoczyć czymś innym i wybrać nietypowy kształt.

Przy aranżacji wnętrz w takiej formie trzeba jednak umieć odpowiednio wszystko aranżować. Nie zawsze takie elementy dobrze będą się sprawdzać. Czasami lepiej będzie rezygnować z intensywnych kolorów ścian, jeśli inne elementy będą miały tak mocno rzucać się w oczy. Nie ma się więc co dziwić, że zawsze dobrze sprawdzać się biel oraz szarość, które są idealnym wyborem charakteryzującym się pewną klasyką, kluczem będzie więc zestawienie wszystkich elementów dobrze ze sobą.

Bronisław Łódzki

Architekt, projektant lad biurowych. Poznań