6 maja 2022 Udostępnij

Porozmawiajmy: Porady dotyczące przechowywania w domowym biurze

Jeśli pracujesz w domu, problemem numer jeden jest oddzielenie rzeczy do pracy od rzeczy domowych. Nie chcesz przecież, aby za każdym razem, gdy wchodzisz do swojego salonu, przypominano Ci, ile masz pracy! Dlatego tak ważne jest, aby wszystko było oddzielone od siebie, ale jak to zrobić?

Niezależnie od tego, czy jesteś freelancerem, czy pracujesz w domu przez część czasu, praca może łatwo wkraść się w twój wolny czas, ale jeśli jesteś obeznany z przechowywaniem w domowym biurze, możesz zaimplementować swoje miejsce pracy do wystroju domu i nie będzie ono wyglądać nie na miejscu - bez wielkiego, czerwonego, migającego światła błagającego cię, abyś przyszedł i popracował "jeszcze trochę".

Co sądzisz o tym filmie, który przedstawia kilka fajnych pomysłów na przechowywanie w domowym biurze?

Użycie wiklinowych koszyków i białych biurowych jednostek magazynowych wygląda świetnie na tle zwykłego wystroju domu. Regały na książki są tak uniwersalne, a przechowywanie ich nisko, pod biurkiem, to dobry sposób na ukrycie rzeczy, których nie chcesz widzieć, kiedy nie pracujesz!

Świetną wskazówką jest używanie segregatorów ozdobionych tapetą, którą masz już na ścianach, co dosłownie sprawia, że przedmioty do pracy znikają! To efekt kameleona.

Jak myślisz? Czy znasz jakieś inne najlepsze pomysły na przechowywanie w domowym biurze? Jeśli próbujesz udekorować swoją przestrzeń domową, poszukaj w Internecie mebli biurowych w Londynie, aby znaleźć kilka świetnych pomysłów. Utrzymanie oddzielenia domu i pracy jest bardzo ważne, ale jak pokazuje ten film, można to zrobić!

Lidia Kowalik

Absolwentka krakowskiej ASP. Obecnie projektantka przestrzeni recepcyjnych oraz biur. Kraków.