18 kwietnia 2022 Udostępnij

Porozmawiajmy: Czy naprawdę można uprawiać jogę przy biurku?

Zbyt długie siedzenie w miejscu może być bardzo szkodliwe dla pleców, ramion, szyi i ogólnie dla zdrowia. Oczywiście, nie możesz wstać i pobiegać po biurze, więc jak masz ćwiczyć? A może joga przy biurku?

Obejrzyj poniższy film, na który niedawno natrafiliśmy i zobacz, jakie to proste.

Co o tym myślisz? Czy uważasz, że możesz łatwo włączyć te ćwiczenia do swojego dnia? Najlepsze jest to, że wiele z tych ćwiczeń możesz wykonywać bez niczyjej wiedzy! A jeśli chcesz skorzystać z pomocy kolegów, możecie zrobić sobie przerwę na jogę i wspólnie poćwiczyć te przydatne ćwiczenia! Prawidłowe siedzenie przy biurku przez dłuższy czas jest niezbędne, ale nawet wtedy trzeba się ruszać i rozciągać, aby zachować giętkość i zdrowie ciała. Joga przynosi tak wiele korzyści zdrowotnych i nie trzeba wychodzić z maty, aby je sobie zapewnić!

Wiele z ćwiczeń przedstawionych w tym filmie można wykonywać przy każdym biurku, regulowanym lub szklanym, niezależnie od tego, co masz do dyspozycji. Dodatkowym plusem jest to, że po ćwiczeniach na pewno poczujesz się pełen energii. Jeśli obecnie zastanawiasz się nad zmianą typów biurek, które masz w swoim biurze, sprawdź meble biurowe Londyn opcje online, aby pomóc Ci w tym zakresie.

Mówiąc prościej, jeśli połączysz wygodne meble biurowe z odrobiną jogi, unikniesz wielu problemów zdrowotnych związanych z pracą biurową. Czy Ty również masz takie samo zdanie jak my na temat jogi przy biurku? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzu poniżej.

Lidia Kowalik

Absolwentka krakowskiej ASP. Obecnie projektantka przestrzeni recepcyjnych oraz biur. Kraków.